Kehv tervis või suhteprobleemid? Camilla puudub juba mitmendalt oluliselt sündmuselt ega lähe ka Charles'i sünnipäevapeole Indiasse


Kehv tervis või suhteprobleemid? Camilla puudub juba mitmendalt oluliselt sündmuselt ega lähe ka Charles'i sünnipäevapeole Indiasse
Scanpix

Prints Charles'i abikaasa Camilla on viimasel ajal avalikkuse silma alt kõrvale hoidunud ning britid on hertsoginna tervise pärast ärevil, vahendab peamiselt kuninglikule kõmule spetsialiseeruv väljaanne Express. Eriti suuri küsimärke tekitab asjaolu, et Charles on hetkel Indias riigivisiidil ja plaanib tähistada seal ka oma 71. sünnipäeva, ent 72-aastast prouat pole kusagil.

Kuuldavasti on Cornwalli hertsoginnal varisenud tõvevoodisse ning võitleb ränga kopsuinfektsiooniga. Palee ametliku teate kohaselt on tohtrid käskinud tal kõik oma kohtumised ja kohustused üles öelda ning tervenemisele keskenduda. Kuninglikud eksperdid on aga kahtleval seisukohal ega usu, et Camilla puudumine India-reisilt oleks kehvast tervisest tingitud, sest visiit kuulutati välja juba mitu nädalat enne haigushoogu ja juba siis polnud Camilla osalemist ette nähtud.

Nii arvataksegi, et küllap on koju jäämise põhjuseks kurikuulus lennuhirm, mille Camilla ootamatult paljastas 2018. aastal antud intervjuus. Lennuhirm või mitte, aga plaanis on, et kohe, kui tervis parem, kohtub Camilla Charles'iga Uus-Meremaal, et seejärel üheskoos printsi sünnipäevapidustusi pidada. Seejärel jätkab Charles oma ringreisi Tuvalu ja Salomoni saartele, Camilla pöördub aga tagasi Suurbritanniasse.