Koogist kinkideni: kuidas Meghan Markle ja prints Harry väikse Archie sünnipäeva plaanivad tähistada


Koogist kinkideni: kuidas Meghan Markle ja prints Harry väikse Archie sünnipäeva plaanivad tähistada
Foto: Scanpix

Meghan Markle'i ja prints Harry väike poeg Archie tähistab täna enda esimest sünnipäeva. Muidugi on vanematel eriolukorrast olenemata plaan suurt tähtpäeva eriliselt veeta.

Kuninglike ekspert Katie Nicholls on veendunud, et prints ja hertsoginna oma poja sünnipäeva tähistamist koroona tõttu kindlasti ära ei jäta, vahendab Mirror.

"Meghan on suurepärane kokk ja armastab köögis katsetada, seega ta ilmselt on köögis päris palju kokanud, et Archie oma esimest ampsu sünnipäevakoogist nautida saaks," leiab Nicholls. Pole kahtlustki, et kook on kindlasti väga tervislik. "See on ilmselt väga looduslik ja suhkrut ta üldse ei lisa. Midagi tervislikku ja sobivat üheaastasele."

Kindlasti on päevaplaanis ka mõni lõbus ja eriti aktiivne tegevus. "Kui ilm on hea, siis ma arvan, et nad lähevad basseini suplema."

Pojale kingiks Meghan ja Harry kindlasti hunnikutes mänguasju ja riideid ei soovi. "Kingitused ta uuele toale võivad olla väga head, kuid nad kindlasti hindavad kinke, millel on rohkem tähendus kui materiaalne väärtus. Näiteks heategevusse panustamine või metsloomade toetamine."