Kõrv kikki kureuudistele! Hetkel mesinädalaid nautivat Meghanit ja Harryt nähti beebitooteid uurimas

 (18)
Prints Harry ja Meghan Markle
Prints Harry ja Meghan Markle Foto: Doug Peters, Doug Peters/EMPICS Entertainment

Prints Harry oma värske abikaasa Meghaniga pole kunagi teinud saladust sellest, et nende sooviks on võimalikult ruttu peret luua. Nüüd toob Us Weekly meieni aga elevust tekitavaid uudiseid sellest, et võib-olla on põhjust juba kurejuttudeks.

Paarile lähedalseisvad isikud teavad kinnitada, et Meghani ja Harry titeisu on pärast pulmi kasvanud hüppeliselt. "Ühise lapse saamine on mõlema prioriteediks, mitte ükski ametikohustus pole sellest olulisem. Kuigi mõlema graafik on väga tihe, soovivad nad täisväärtuslikku peret kiiremas korras ja on proovimisega juba alustanud," kinnitas allikas. "Neist saavad kindlasti fantastilised lapsevanemad!"

Teisedki kuningakoja siseinformaatorid teavad sahistada, et kurg on sellesse majapidamisse väga oodatud külaline ning et isegi Meghani ema Doria on juba kuninglikuks vanaemaks saamise väljavaadetest ootusärev. Vett lisab spekulatsioonide veskile ka see, et hiljuti olla Meghan Shnuggle beebitooteid tutvustaval üritusel beebivanni ja Moosese korvikest uurides Harry'le mokaotsast poetanud, et küllap neil on neid asju peagi tarvis.

Noored on teatavasti momendil mesinädalaid veetmas.