Kuningakojas käärib korralikult? Printsess Anne siunab värskes usutluses Harryt ja Meghanit


Kuningakojas käärib korralikult? Printsess Anne siunab värskes usutluses Harryt ja Meghanit
Scanpix

Sel aastal 70. juubelit tähistav printsess Anne manitseb värskes intervjuus ajakirjaga Vanity Fair, et nooremad kroonitud pead üritavad pidevalt ise ratast leiutada ning ei järgi vanemate perekonnaliikmete kogemustega kaasnenud õpetussõnu.

Kuninganna ainuke tütar selgitas, et ta tunneb, et noorem generatsioon ei mõista, mida ta on minevikus teinud. "Nad ei vaata varasemat generatsiooni ja ei küsi "Sa tegid seda? Sa käisid seal?". Nüüd nad mõtlevad "Oh, teeme seda uutmoodi!"," kirjeldab Anne oma arvamust.

"Ma olen juba sellises staadiumis, et palun ärge leiutage ratast. Me oleme samas situatsioonis olnud ja seda juba teinud. Mõned asjad ei töötagi. Te peate arvatavasti algtõdede juurde naasma," lisas ta.

Kuigi printsess ei nimeta nimesid, siis arvavad mitmed kuninglikud eksperdid, et sellised kommentaarid on suunatud eelkõige Anne'i vennapojale Harryle ja tema abikaasale Meghanile. Kõmuline intervjuu on tehtud vahetult pärast seda, kui Sussexid otsustasid loobuda kuninglikust elust ning teatasid, et nad kolivad Põhja-Ameerikasse.