Kuninganna võib kergendatult hingata! Üks seni vaid maitsetustega silma paistnud kuninglik võsuke on tänu Meghanile hakanud viisakamalt riietuma

 (17)
Hertsoginna Meghan ja kuninganna Elizabeth II
Hertsoginna Meghan ja kuninganna Elizabeth IIFoto: Anwar Hussein/SIPA

Alates prints Harry’ga kihlumisest on hertsoginna staatusse tõusnud Ameerika näitlejatar Meghan Markle olnud tõeliseks moeikooniks. Meghani poolt kantud rõivad ja aksessuaarid müüakse kauplustes ja online-poodides otsemaid läbi ning sellele nähtusele on koguni nimi antud — Meghan Markle’i efekt, vahendab ajakiri Elle.

Tundub, et see efekt ei mõju ainult lihtsurelikele, vaid ka kuningakoja liikmeile endile, kuna on täheldatud, et kõik soovivad Meghanilt riietumises šnitti võtta. Eriti suure arenguhüppe on teinud aga printsess Beatrice, keda britid on seni teadnud kui kõige kummalisema väljanägemise ja stiilivalikutega kuninglikku võsukest, kes iial ei väsi veidrustega üllatamast. Vaata kasvõi kahelt järgnevalt pildilt:

Foto: Scanpix
Printsess Beatrice Foto: PETER NICHOLLS, REUTERS
Seotud lood:

Beatrice'i senisteks lemmikuteks olnud karjuvad mustrid, väljakutsuv meik ja imelikud kübarad on asendunud Meghanile sarnaste valgete ja pastelsete ühevärviliste kangaste ja maitseka jumestusega. Nagu alloleval pildil näha võib.

Foto: Scanpix

Kuulsuste stilist ja suhtekorraldaja Rochelle White kommenteeris Daily Mailile, et pole mingit kahtlust, et Beatrice'i stiilimuutuse taga on Meghan. "Meghani saabumine pildile pani Beatrice'i ilmselt oma välimust ja stiilivalikuid kriitiliselt hindama. Ta ammutab inspiratsiooni nii Meghani praegustest kui varasematest kostüümivalikutest ja näeb varasemaga võrreldes tunduvalt kaunim välja. Viimaks ometi riietub Beatrice oma eale ja seisusele vastavalt, kuninganna võib kergendatult hingata!"