Kuninglik ekspert: Meghan Markle'i isa ei kohtu kunagi oma tulevase lapselapsega!


Kuninglik ekspert: Meghan Markle'i isa ei kohtu kunagi oma tulevase lapselapsega!
Kuvatõmmis/Scanpix

Prints Harry ja tema abikaasa Meghani esiklapse sünnini on jäänud vaid mõned nädalad, kuid perekonna biograaf Duncan Larcombe väidab juba praegu kindlalt, et varsti ilmale tulev kuninganna lapselapselaps ei kohtu kunagi oma emapoolse vanaisaga.

Larcombe, kes võtab sõna TLC'i uues saates "Meghan and Harry: A Royal Baby Story", ütles, et ta ei kujuta ette, et Thomas Markle saaks isegi minutit veeta oma tütrepoja või -tütrega.

Markle on praeguseks juba oma karjääri Hollywoodis lõpetanud ning aastakümneid televisioonis valgustajana töötanud mehe tervis pole ka viimastel aastatel kõige parem olnud.

Pärast Meghani ja Harry suhte avalikustamist ning pulmi on Thomas palju meedias sõna võtnud ning see ei meeldi tema tütrele ja tema uuele perekonnale. Seetõttu ei kutsutud Thomast ka eelmine mai peetud pulma.

Samas saates, kus osaleb Larcombe, võtab sõna ka Meghani poolõde Samantha, kes ei taha üldse hertsoginnast õeraasule kaasa tunda. "Sa ei saa teha inimestele haiget ja siis käituda nagu sina oleksid hoopis ohver," ütleb Samantha saate promos.