Kuninglik personal räägib | Prints Harry: Meghan saab kõike, mida tahab

 (9)
Kuninglik personal räägib | Prints Harry: Meghan saab kõike, mida tahab
Shutterstock

Kuninglik korrespondent Robert Jobson väidab, et enne vahetult pulmi olid pinged laes. Isegi niivõrd, et noorpaar käis kiropraktiku juures, sest Harry oli äärmiselt turtsakas ja pahur. Jobsoni väitel tõstis mees mitmel korral häält, et Meghan saaks unistuste pulma ja et pulmapäeval ei tunneks ta millestki puudust.

Anonüümseks jääda sooviv kuningliku personali liige sõnab, et pulmade eel oli Harry äärmiselt närviline ja vihastas personali peale kiirelt ja kergesti. Ta karjus mitmel korral ja ütles, et “Mida iganes Meghan tahab, seda ta ka saab!”, vahendab väljaanne Mirror.

Asjast oli šokeeritud ka prints Harry isa prints Charles. Mees ei saanud aru, miks tema poeg temaga nii kurjalt ja üleolevalt käitub. Kuninglik korrespondendi Jobsoni sõnul on prints Charles tänini hädas sellega, et ei oska sageli oma tujukate poegade käitumist ette näha.

Ühe allika kinnitusel on nii William kui ka Harry oma ema Diana moodi just tujukuse poolest. Ka Diana tujud olevat muutunud küllaltki sageli ja kiiresti. “Ühel hetkel võis ta olla su parim sõber ja teisel hetkel su vihavaenlane,” sõnas anonüümseks jääda sooviv allikas väljaandele Mirror.