Kuningliku pulma kõige ainulaadsemat kübarat kandis Camilla. Peaehe maksab röögatu summa!

 (20)
Kuningliku pulma kõige ainulaadsemat kübarat kandis Camilla. Peaehe maksab röögatu summa!
Scanpix

Prints Harry ja Meghan Markle`i suurejooneline pulm osutus stiilseks kostüümidraamaks, kus ei leidunud kedagi, kes oleks ämbrisse astunud. Kuid kes kandis kõige ainulaadsemat kübarat, mida meenutatakse veel aastaid?

Kui prints Williami ja Kate Middletoni pulmas võttis sõnatuks printsess Beatrice´i kübar, siis prints Harry ja Meghan Markle`i pulmas röövis show Cornwalli hertsoginna Camilla roosa sulgedest kübar.

Prints Harry kasuema Camilla on kahtlemata kübarate kuninganna, sest just tema on see, kes on aastast aastasse üllatanud julgete peakaunistustega. Esimest korda kandis ta erakordset sulgedest peaehet oma pulmas, aastal 2005 ja pärast seda pole ta avalikkust alt vedanud.

Camilla kübara autor on Philip Treacy, kes on Camillale palju peaehteid loonud. Camilla heleroosa kostüümi disainis Anna Valentine. Viimane oli ka tema pulmakleidi ja paljude teiste kostüümide autor. Camillat kiidetakse julge värvivaliku eest, mis kinkis naisele nooruslikkust ja tegi temast ühe elegantseima kuningliku. Philip Treacy kübar võib maksta kuni 10 000 naela.

Need, kes soovivad endale Philip Treacy kübara odavamaid versioone, võivad piiluda Net-A-Porteri, kus kõige soodsam peakate maksab 960 eurot.