Küsimused ei saagi vastuseid: miks ei tohi prints William rääkida oma armukesest avalikult?

 (19)
Küsimused ei saagi vastuseid: miks ei tohi prints William rääkida oma armukesest avalikult?
Scanpix

Viimased kolm kuud on räägitud pressis võimalikust armuafäärist prints Williami ja siniverelise Rose Hanbury vahel. Kuid siiani pole kumbki pool kuulujutte kommenteerinud ning tuleb välja, et prints ei saakski seda teha.

Esimest korda tuli võimalik armuafäär avalikuse ette märtsikuus, kui prints Williami abikaasa Kate teatas oma sõpradele, et nüüdsest ei tohi keegi suhelda enam Rose'iga. Viimane oli aga aastaid üks sõpruskonna tähtsamaid liikmeid, sest tema abikaasa on Cholomondeley seitsmes markii David Rocksavage.

See andis mõista, et naiste vahelt on jooksnud läbi must kass ning mitme Briti väljaande teatel oli William petnud Kate'i Rose'iga.

Kuulujuttudele andis hoogu fakt, et Rose saabus mõned nädalad tagasi tähtsale kuninglikule banketile ilma abielusõrmuseta.

Kuid Cambridge'i hertsog ja hertsoginna pole sel teemal ühtegi kommentaari jaganud, sest tegelikuses pole viisakas tulevasel kuningal sellistel teemadel kõnelda. Eraelulistel küsimustel peaks kommentaare jagama ainult paari pressisekretär.