Meghan Markle plaanib teise lapsega murda eriti tähtsat traditsiooni: ta kinnitas seda ka sõpradele!

 (9)
Meghan Markle plaanib teise lapsega murda eriti tähtsat traditsiooni: ta kinnitas seda ka sõpradele!
Scanpix

Kuigi Sussexi hertsoginna Meghan pole kuskil kinnitanud, et ta veel lapseootelgi oleks, siis liiguvad jutud, et juhul, kui ameeriklanna ja prints Harry peaksid teise järeltulija saama, siis see sünniks USAs, teatab Express.

Väidetavalt on sellisele mõttele tulnud Meghan ise ning ta on selle kohta vihjeid teinud ka oma lähikondlastele. "Meghan rääkis sõpradele, et kui asi puutub järgmise lapse sündi, siis ta teeks seda Los Angelses, kus ta on ise sündinud ja üles kasvanud," ütles lähedane allikas.

Põhjus peitub just selles, et oodates pisipoega Archiet, kes sündis tänavu mais, tundis Meghan end üksildlasena. "See oli ebameeldiv tema jaoks," lisas allikas.

Enda heaolu tõttu on Meghan valmis murdma traditsiooni ning väidetavalt on ta teadlik sellest, et väljaspool Suurbritanniat sünnitamine võib tekitada palju probleeme kuninglikus perekonnas. Niigi ei vaadatud positiivsest küljest Meghani sellekevadist otsust jätta meedia täielikku teadmatusse pärast Archie sündi. Tavaliselt on kuningakojas tavaks, et meedia saab uut siniverelist pildistada kohe pärast sündi haigla ukse ees ning tema sünnist teavitatakse meediat esimesel võimalusel.