Meghan Markle'i isa leiab, et hertsog ja hertsoginna peaksid kuningannale toeks minema: nad ei leia kunagi seda austust


Meghan Markle'i isa leiab, et hertsog ja hertsoginna peaksid kuningannale toeks minema: nad ei leia kunagi seda austust
Foto: Scanpix

Meghan Markle'i skandaalsel isal on peaaegu alati midagi oma tütre otsuste kohta öelda. Ka praegune olukord ja hertsoginna valikud ei ole need, mida ta ise soovitanud oleks.

Markle'i isa Thomas Markle on veendunud, et tütar oleks Los Angelese asemel eriolukorras hoopis Suurbritanniasse minema, vahendab Fox News.

"Ma arvan, et Meghan ja Harry peaksid minema tagasi kuningapere juurde ja kuningannat toetama," avalikustas Thomas oma seisukoha.

Isa leiab, et kuigi mõnes teises olukorras võib paar LAs palju saavutada, siis praegu pole seda lootagi. "Nad võivad liituda kõige kuulsamatega ja palju raha teenida, kui viirus möödas on. Ometi ei saa nad kunagi seda austust, mis neil kuninglikena oleks olnud."

Olenemata kriitikast avaldas isa tõsist soovi tütrega suhelda, sest ka tema kuulub viiruse riskigruppi ja ei pruugi vastu pidada. "Kui ka Harryle ja Meghanile midagi öelda saaks, siis seda, et elu on liiga lühike. Ma soovitaks neil ettevaatlikud olla ja ütleks, et armastan neid. Praegu on aeg mõelda sellele, mis elus tegelikult oluline on. Kuigi me peame füüsiliselt isoleeritud olema, siis ei ole mingit põhjust, miks üksteisest ka sotsiaalselt eemale hoida."