Meghan Markle'i kohtuasi võib teha täieliku kannapöörde: hertsoginna on ise privaatse kirja levitamise taga

 (2)
Meghan Markle'i kohtuasi võib teha täieliku kannapöörde: hertsoginna on ise privaatse kirja levitamise taga
Foto: Scanpix

Hertsoginna Meghan Markle kaebas kohtusse Briti väljaande, mis avalikustas Markle'i isikliku kirja oma isale. Nüüd selgub, et Markle võis kaebusega endale hoopis karuteene teha.

Briti väljaannet privaatsuse rikkumises süüdistav Markle oli väidetavalt ise just see, kes sõpradele oma kirja sisu avaldas ja sellega ka laiemale publikule juurdepääsu tagas, vahendab The Sun.

Hertsoginna sõbrad ei jätnud magusat informatsiooni vaid endale ning jagasid kirja sisu ka ajakirjanikega. Leidus nii mõnigi, kes isale mõeldud sõnumi detailideni lahti selgitas. Näiteks seda, et Markle palus, et isa teda meedias kannatajaks ei nimetaks.

Kui hertsoginna enda algatatud kohtuasjas ütlusi läheb andma, ei ole välistatud, et ta peab andma oma ausõna, et pole lubanud sõpradel informatsiooni jagada.

Väljaanne on otsustanud Markle'i süüdistustele vastu astuda, olenemata asjaolust, et paljud eksperdid seda halvaks valikuks on pidanud. "Sellist kohtuvaidlust on lihtne alustada, kuid keegi ei tea, mis kahju see tuua võib või kaua kestab," selgitas Patrick Jephson.