Meghan Markle'il ja prints Harryl on Donald Trumpi sõnavõtule nii mõndagi vastu öelda: pole plaaninudki valitsust paluda


Meghan Markle'il ja prints Harryl on Donald Trumpi sõnavõtule nii mõndagi vastu öelda: pole plaaninudki valitsust paluda
Foto: Scanpix

Vaid mõned päevad tagasi selgus, et prints Harry ja Meghan Markle on Kanadast lahkunud ning veedavad aega hoopis Markle'i kodulinnas. USA president Trump tundis, et nüüd on tema kohustus oma kodanikke sellega seoses rahustada.

Trump jagas Twitteris teadet, et USAl ei ole plaanis Meghan Markle'i ja prints Harry turvameeskonna eest tasuda, vahendab Fox News.

"Ma olen Suurbritannia kuninganna suur austaja ja sõber. Teatati, et Meghan Markle ja prints Harry, kes kuningriigist lahkusid, kolivad Kanadasse. Nüüd on nad Kanadast lahkunud ja viibivad USAs, kuid meie nende turvamise eest ei maksa. Nad peavad maksma," jagas Trump konkreetset sõnumit.

Selgub siiski, et riigipea on on asjatult muretsenud, sest paaril sellist plaani ei olnudki. "Sussexi hertsogil ja hertsoginnal ei ole mingit plaani USA valitsuselt nende turvalisuse eest maksmist paluda. Eraisikuliselt tasutud turvameeskond on juba palgatud," avalikustas paari kõneisik.

Kui paar aasta alguses Kanadasse kolis, siis oli palju vaidlusi teemal, kas riik peaks nende turvalisuse eest tasuma või mitte. Tulemus on tänaseks ikka kohati segaseks jäänud.