Meghan polnud esimene valik: kuidas Williami pulm rikkus ära Harry võimaluse abielluda oma eluarmastusega!

 (40)
Meghan polnud esimene valik: kuidas Williami pulm rikkus ära Harry võimaluse abielluda oma eluarmastusega!
Scanpix

Enne ameeriklanna Meghan Markle'iga kohtumist oli Harry'l päris piduderohke elustiil, kust ei puudunud mitmed skandaalid ja ka juhusuhted, kuid pea kümme aastat oli tema kõrval Chelsy Davy. Zimbabwelannna ja prints läksid kokku ja lahku mitmel korral, kuid Briti press arvas ikka, et kaunist tüdruksõbrast saab ühel päeval Harry seaduslik pruut.

Kuigi 2004. aastal esmakordselt kohtunud noorte suhtes oli palju tõususi ja mõõnasid, siis lõpliku otsuse seoses Harry'iga tegi Chelsy hoopis printsi venna Williami pulmas. Kuigi paar oli vahetult enne suurt päeva lahku läinud, siis Harry kutsus oma ekspruudi pulma oma kaaslasena. Sisimas lootis prints, et neiu mõtleb ikkagi ümber ning nende suhe jätkub.

Kuid Williami ja Kate'i pulm oli tegelikult koht, kus Chelsy otsustas lõplikult, et kuninglik elu pole tema jaoks.

"Harry jumaldas Chelsy't ning ta tõesti tahtis, et asjad töötaksid. Ta rääkis pulmadest ka paaril korral, kuid just siis, kui ta oli purjus, kuid Chelsy oli alati kärme selliseid vestlusi lõpetama," ütles aastaid tagasi allikas Daily Mailile.

"Tõde on see, et talle lihtsalt ei meeldinud tähelepanu, mis kaasnes printsiga suhtes olemisega," lisas allikas.

Chelsy arvates oli Cambridge'i hertsogi ja hertsoginna pulm ilmeilus ning tal oli väga tore seal olla, kuid ta tahtis vabadust ja karjääri teha.