Meghani sõbranna hävitav pihtimus: hertsoginna lükkab pulmadest saadik Harry sõpru tema elust meelega välja

 (26)
Meghani sõbranna hävitav pihtimus: hertsoginna lükkab pulmadest saadik Harry sõpru tema elust meelega välja
Scanpix

Sussexi hertsoginna Meghani endine sõbranna Lizzie Cundy avalikustas hiljuti, et endine näitlejatar ei suhtle enam üldse oma tuttavatega ning üritab sama teha ka Harry sõpradega.

Cundy, kes hakkas 2013. aastal sõbrustama Meghaniga, ütleb, et kinga pole saanud ainult hiljuti tekkinud sõbrad, vaid ka need, keda prints teadis lapsepõlvest saadik. Meghani põhjenduseks on see, et sõbrad on halva mõjuga Harryle, kes veel kümmekond aastat tagasi vallutas väljaandeid erinevate uudistega tema pidudest ja joomisest.

"Ma olen seda kuulnud, sest ma olen sõber paljude Harry sõpradega, üks, kes on eemale tõugatud, on printsi väga-väga hea sõber," ütles Cundy talkRADIOle.

"Tema juhib seda maja. See sõber, kellest ma rääkisin ja kelle nime ma ei nimeta, on see sama, kellega Harry sattus pahandustesse Las Vegases ning lekkinud piltidel istus Harry selle sõbra õlgadel," lisas Cundy.

Ka varem on meedias liikunud kuulujutud, et Meghani tõttu on Harry pidanud lõpetama suhted mitme sõbraga. Üks neist on Tom Inskip, kes oli Harryle öelnud, et ta ei abielluks Meghaniga. Kuid prints otsustas, et ameeriklannast näitlejatar on tema üks ja ainus ning seetõttu ei suhtle ta enam ka Inskipiga.