Miks küll? Beebi Archie on Williami ja Kate'i lastega vaid kaks korda kohtunud

 (6)
Miks küll? Beebi Archie on Williami ja Kate'i lastega vaid kaks korda kohtunud
Scanpix

Sussexite võsuke Archie Harrison on oma kuninglikke nõbusid George'i, Charlotte'i ja Louis't näinud vaid kaks korda, vahendab Mirror. Kummaline on see eeskätt põhjusel, et Frogmore'i residents asub Kensingtoni paleest vaid mõnekümne kilomeetri kaugusel, mistõttu ei tohiks vahemaa küll perede omavahelist suhtlust takistada.

Esimest korda kohtusid kuninglikud lapsed juulis Berkshire’is toimunud polomatšil, kui Archie oli vaid mõnenädalane. Edasine kokkupuude on olnud minimaalne — ei veetnud ju Meghan ja Harry isegi jõule koos kuningliku perekonnaga ning säärane kasin suhtlus on peamiseks põhjuseks kuulduste tekkele nagu oleks kaks venda tülis ning Kate ja Meghan samuti omavahel sõjajalal.

Nüüd on 8-kuune Archie koos ema Meghaniga hoopis Kanadas ning Harry üritab pärast skandaalset “pereärist” lahkumise teadaannet tekkinud pingeid leevendada. Kuna paar hakkab tulevikus jagama oma aega Suurbritannia ja Kanada vahel, et saavutada enda sõnul “geograafiline tasakaal”, pole teada, kas lähitulevikus lapsed üldse kohtuvadki. Harry liitub Meghaniga Vancouveris käesoleva nädala lõpus.