Miks läksid William ja Kate enne kihlumist lahku? Põhjus võib peituda hertsoginna ema endises töökohas


Miks läksid William ja Kate enne kihlumist lahku? Põhjus võib peituda hertsoginna ema endises töökohas
Scanpix

Kuigi Cambridge'i hertsog William ja hertsoginna Catherine on juba aastaid abielus ning paaril on ka kolm ühist last, siis siiani spekuleeritakse selle üle, mis ajas tulevase kuninga ja tema väljavalitu aastate eest lahku.

2001. aastak ülikoolis tutvunud prints ja Kate läksid mõne aasta pärast suhtesse, kuid 2007. aastal mindi lahku ning tundus, et noorte armastus ongi igaveseks läbi. Siiani arvatakse, et William hakkas kahtlema selles, kas Kate on ikka see üks ja õige. Prints pidi ikkagi valima mitte ainult oma väljavalitut, vaid ka tulevas kuningannat.

Endine The Suni toimetaja ja kuninglik ekspert Duncan Larcome arvab siiani, et William, tema pere ja ka printsi sõbrad arvasid, et Kate on liiga lihtne ning teistsuguse taustaga. Näiteks ei sobinud neile väidetavalt see, et Kate'i ema töötas nooruses stjuardessina, mis oli Williami sinivereliste sõprade jaoks liiga tavaline ning nad utsitasid teda suhet lõpetama.

Buckinghami palee on hiljem kinnitanud, et see ei olnud põhjus, miks noorte suhe toona lõppes. 2010. aastal palus prints aga Kate'i kätt ning järgmisel aastal nad ka abiellusid.