Milline kokkusattumus! Abielu tõttu näitlejakarjääri maha pannud Meghan Markle'i viimane ülesanne sarjas "Suits" on oma karakter altari ette viia

 (1)
Milline kokkusattumus! Abielu tõttu näitlejakarjääri maha pannud Meghan Markle'i viimane ülesanne sarjas "Suits" on oma karakter altari ette viia
YouTube

Meghan Markle'i, kes enne kihlust prints Harryga oli tõusev täht filmimaailmas, viimaseks rolliks jäi hittsarjas "Suits" ühe peategelase Rachel Zane'i kehastamine. Naise lahkumisega saab ka sari oma otsa, mistõttu jõuab vaid umbes poolteist kuud enne naise päriselus abiellumist eetrisse episood, kus Markle'i tele-ekraanil kehastatud karakter Rachel mehele läheb, vahendab Mirror.

Meghani sarjapartner on Patrick J Adams, kellega on "Suitsis" käinud igavene romanss algusest peale. Facebook

Kui kuningliku pulma organiseerimisel paistab kõik olevat korras kui Norras, on draamasarjas asjad teisiti. Nimelt ei saa Rachel hakkama oma abieluvande kirjutamisega ning tema kihlatu pole liidus kindel. Päriselus on lood aga teisiti, Meghan ja prints Harry vannuvad altari ees teineteisele truudust pühaliku kõnega ning lisaks plaanib pruut ka hiljem külaliste ees veel üles astuda ning oma mõtteid jagada.

Facebook

Niisiis saab tänada vaid õnne, et päris elu on rahulikuma kulgemisega ning kuningliku pulma planeerimisel sujub kõik lepase reega. Lisaks kuigi Meghan on ka varem abielus olnud, oli 2011. aasta tseremoonia tunduvalt vabamas vormis ning toimus Jamaica rannaliival. Seega sai naine ehk tänu Rachelile natuke inspiratsiooni ja ainest, kuidas miljonite silmapaaride all igavest truudust vanduda.