Milline mees! Prints Harry tegi Meghanile pulma-aastapäeva kingituse, mis võtaks jalust nõrgaks iga naise

 (5)
Milline mees! Prints Harry tegi Meghanile pulma-aastapäeva kingituse, mis võtaks jalust nõrgaks iga naise
Scanpix

Sel nädalal tähistas Briti kuningakoja kõige kõmulisem paar prints Harry ja hertsoginna Meghan oma 2. pulma-aastapäeva. Hiljuti Los Angelesse kolinud pisikese Archie vanemad võtsid terve päeva vabaks ning veetsid selle teineteisega, kuid loomulikult olid mängus ka kallid kingid.

Ajakirja US Weekly allikas avalikustas, et Meghan kinkis oma kaasale käsitsi tehtud kaardi, mille sisse oli kirjutatud armastusest nõretav kiri. Kuid Harry kästitööga tegelema ei hakanud, vaid tema üllatas näitlejast abikaasat sentimentaalse sõrmuse ja suure roosikimbuga.

"Kõige tähtsam asi nende jaoks oli siiski see, et nad said nautida aega teineteisega ilma, et keegi oleks seganud," ütles allikas.

Paljude kuninglike ekspertide jaoks oli veider see, et teised Briti kuningakoja liikmed ei soovinud Sussexitele pulma-aastapäeva puhul õnne. Viimasel ajal on saanud traditsiooniks, et pered soovivad tähtsate tähtpäevade puhul teineteisele õnne ka sotsiaalmeedias, kuid Harry ja Meghani aastapäeval ei olnud ühtegi postitust.