Mis juhtus? Meghan Markle naases enne kuninglike pulmi ootamatult kodumaale


Mis juhtus? Meghan Markle naases enne kuninglike pulmi ootamatult kodumaale
Scanpix

Kuninglike pulmadeni on jäänud veidi rohkem kui kuu. Praeguseks hetkeks käivad juba kibekiired ettevalmistused, et kõik sujuks plaanipäraselt. Kuid tulevane prints Harry abikaasa Meghan Markle sõitis sel nädalal kodumaale Ameerikasse paberimajandust tegema.

Meghan Markle käis kodumaad väisamas, et astuda suur samm Suurbritannia alaliseks elanikuks saamise poole enne suuri kuninglike pulmi, vahendab TMZ.

Pealtnägijad ütlesid, et Meghan üritas olla nii märkamatu kui vähegi võimalik, kandes päikeseprille ja nokamütsi. Teda saatis neli turvameest. Kogu protseduur tehti ära kümne minutiga ja terve teenindussaal oli tema jaoks tühjaks tehtud. Pealtnägijad kinnitasid, et ta oli teenindajatega äärmiselt sõbralik.

Markle maksis üle 1 500 dollari kiireloomulise viisataotluse tõttu, seega peaks ta viisa kätte saama paari päeva jooksul. Viisa taotlemise kriteeriumeid arvestades esitas ta tõenäoliselt sisse perekonnaviisa. See viisa nõuab, et Meghan abielluks või saaks Suurbritannias tsiviilpartneriks lähima kuue kuu jooksul.

Pärast kuute kuud võib Meghan taotlema minna alalise elaniku viisat, mida Kensingtoni palee on ka kinnitanud, et ta teeb. Selle protsessi puhul aga kiirtaotlust vormistada ei saa ja protsess võib kesta lausa kolm aastat.