Mured nagu igal emal! Hertsoginna Kate puudus tähtsal ürituselt ja jäi haige lapsega koju, kuna ei leidnud hoidjat

 (4)
Mured nagu igal emal! Hertsoginna Kate puudus tähtsal ürituselt ja jäi haige lapsega koju, kuna ei leidnud hoidjat
Scanpix

Tuleb välja, et ka kuninglikke päid vaevavad täpselt samad mured, mis kõiki teisi maailma lapsevanemaid — näiteks nagu lapsehoidja mitte leidmine õhtuseks ürituseks, kus väga osaleda tahaks. Nii vahendabki Daily Mail, et hertsoginna Kate pidi puuduma pidulikult Kensingtoni palees peetud Tusk Awards galalt, kuna ei leidnud äkitselt haigestunud lapsele hoidjat.

37-aastane hertsoginna tervitas kõiki auhinnatseremoonia nominente põgusal päevasel vastuvõtul ning veetis õhtu oma kolme lapse prints George'i, printsess Charlotte'i ja prints Louis'ga ühe lapse äkilise haigestumise tõttu. Pole teada, milline laps haigeks jäi, kuid Kate tundis palee anonüümseks jääda soovivate allikate sõnul, et tema emakohus on piduliku gala asemel lastele kodus toeks olla.

Kuigi säärased ootamatud otsused on kohusetundliku hertsoginna puhul äärmiselt ebatavalised, pidi William sellegipoolest õhtusel üritusel üksinda olema ja edastama kõigile osalistele Kate'i vabandused viimase hetke puudumise pärast. Ametlikku selgitust pole Kate veel andnud.