Muresid pole ainult ühel perekonnal! Kate Middleton tunnistas ausalt, et tundis peale lapse sündi tohutut üksindust: mul ei olnud kedagi

 (5)
Muresid pole ainult ühel perekonnal! Kate Middleton tunnistas ausalt, et tundis peale lapse sündi tohutut üksindust: mul ei olnud kedagi
Foto: Scanpix

Viimasel ajal on rohkem tähelepanu saanud Meghan Markle'i karmid pöördumised ja avalikud kurtmised, kus ta selgitab, kui raske tema elu prints Harry kõrval on. Selgub, et ta ei ole ainus ning Kate Middleton eelistab oma probleeme veidi tagasihoidlikumalt lahendada.

Nädala keskel käis hertsoginna Kate Middleton külas Walesis asuvas päevakeskuses, kus vanemad oma lastega aega saavad veeta. Just seal tunnistas kuninglik, kui väga on ta noore emana üksinduses vaevelnud, vahendab Huffpost.

2013. aastal sündis Middletoni ja prints Williami esimene laps prints George, kellega koju jäänud värske ema üle kõige pere igatsema hakkas. "See oli esimene aasta ja George oli just sündinud. William käis veel tööl, mistõttu pidime koos siia reisima. Mul oli väga väike beebi ka veel kaasas," meenutas hertsoginna abikaasa töö tõttu Walesi sattumist.

"Ma olen nii üksik, kõigest välja lõigatud," tunnistas Middleton lapsega võõrasse kohta sattumise pahupooli. "Mul ei olnud ühtegi pereliiget lähedal ning William tegi ka öösiti tööd," selgitas hertsoginna. Just seetõttu otsustas Middleton oma keskusele oma õla alla panna, et hädas vanemad sealt kindlasti abi saaks.