Napsitamisel kriips peal! Prints Harry elust jäävad uuest aastast alkohol ja tee ära

 (36)
Napsitamisel kriips peal! Prints Harry elust jäävad uuest aastast alkohol ja tee ära
Foto: Scanpix/Kollaaž

Räägitakse, et Sussexi hertsoginna Meghan survestas oma värsket abikaasat prints Harryt, et viimane uuel aastal enam kangemat kraami ei pruugiks. Tervislik Meghan soovib, et Harry piiraks ka tee joomist. Meghan soovib, et Harry tarbiks hoopis mineraalvett, vahendab Mirror.

Käivad jutud, et Meghaniga koos olles puhuvad Harry elus uued ja vägagi tervislikud tuuled. Kui varem meeldis prints Harryle palju napsitada ja ta oli küllaltki lõbusas tujus peoline, siis nüüd on vanadel elukommetel elul kriips peal.

Ühe anonüümseks jääda sooviva Harry sõbra sõnul oli mees vanasti alati see, kes tõmbas peo käima ja oli selle lõbus hing. Nüüd on Harry aga rahulikum ja tasasem. Räägitakse ka seda, et Harry on hakanud oluliselt vähem alkoholi tarbima sümpaatiast Meghani oma raseda naise vastu.

Teine perele lähedal seisev isik aga ütles, et otseselt pole tervislik eluviis suurte tülide ja vaidluste tulemus, vaid Meghan lihtsalt tutvustas Harryle tervislikke eluviise. Harry sattus nendest aga vaimustusse ja ta sööb palju tervislikumalt ning ei mürgita oma keha enam. Lisaks tegeleb prints Harry nüüd joogaga ja tunneb end palju õnnelikumana.

Kensingtoni palee ei soovinud teemat aga väljaandele Mirror kommenteerida.