Neljanda kuningliku beebi ootuses: kas see on tähtsaim vihje, et hertsoginna Catherine on rase?

 (1)
Neljanda kuningliku beebi ootuses: kas see on tähtsaim vihje, et hertsoginna Catherine on rase?
Scanpix

Viimastel kuudel on räägitud palju hertsoginna Catherine'i väidetavast neljandast rasedusest, kuid siiani pole tulnud Kensingtoni palee poolt ühtegi kinnitust. Siiski kahtlustab ajaleht Express, et beebiootuse kohta teavitatakse avalikust juba üsna pea.

Väljaande arvates on hetkel ideaalne aeg Catherine'i ja prints Williami neljanda lapse tulekuks, sest aprillis saab nende noorim poeg, prints Louis kaheaastaseks. Varasemalt on kolme lapse ema jätnud oma järeltulijate sündimiste vahele 2-3 aastat ja jaanuaris 38. sünnipäeva tähistav hertsoginna ei saa enam vanuse tõttu neljanda lapse saamisega väga palju kauem oodata.

"Kaks aastat oli George'i ja Charlotte'i vahel ning kolm aastat Charlotte'i ja Louisi vahel. Sellele tuginedes võib oodata neljandat Cambridge'i last juba varsti," ütles rasedusest rääkiva raamatu "The Hypnobirthing Book" autor Katharine Graves.

Varasemalt on spekuleeritud selle üle, et varasema kolme rasedusega tugeva iiveldusega võidelnud hertsoginna beebiootusest annab kõige kindlama vihje see, kui Catherine hakkab erinevaid üritusi ära jätma ning William peab käima kohtumistel üksinda. Seda pole veel seni juhtunud, kuid Catherine pole käinud koos printsiga viimasel kahel kuninglikul visiidil välismaale.