Neljas beebi on tõesti tulemas? William ja Kate andsid järjekordse väga suure vihje

 (16)
Neljas beebi on tõesti tulemas? William ja Kate andsid järjekordse väga suure vihje
Scanpix

Hetkel Pakistanis kuninglikul külaskäigul viibivad Cambridge'i hertsog ja hertsoginna on ringreisile kaasa võtnud ka ühe meeskonnaliikme, kelle kohalolek annab suure vihje, et viimasel ajal ringlenud kuulujutud Catherine'i rasedusest on tõeks osutunud.

Tuleb välja, et William ja Kate on oma meeskonda esmakordselt kaasanud arsti. Tavaliselt on doktor käinud kaasas vaid kõrges eas kuninganna Elizabeth ll ja tema abikaasa prints Philipiga.

Siiani pole Cambridge'i perekond veel kommenteerinud oma otsust võtta kaasa arst, kuid juba mõned nädalad tagasi räägiti Briti pressis, et Kate on beebiootel.

Tähtsaimaks vihjeks seni oli see, et Kate on alati enne rasedusest teatamist oma juukseid värvinud. Seetõttu olid paljud kuninglikud fännid väga põnevil, kui mõned nädalad tagasi hertsoginna palju heledamate juustega avalikuse ette saabus.

Scanpix

Peale arsti on kuninglikul paaril kaasas ka tavapärased abistajad. Näiteks on Williamil ja Catherine'il mõlemal oma sekretär ning neil mõlemal on omakorda enda assistent kaasas. Veel kuulub Cambridge'ite tiimi ka neli kommunikatsioonieksperti, kaks programmi koordinaatorit ja juuksur.