Noorim kuninglik pereliige suurejoonelises pulmas ei osale, vanim tõenäoliselt samuti mitte

 (1)
Noorim kuninglik pereliige suurejoonelises pulmas ei osale, vanim tõenäoliselt samuti mitte
Scanpix

Kõik need, kes lootsid prints Harry ja Meghan Markle'i pulmas ka kuninglikku beebit silmata, peavad paraku pettuma, sest Kensingtoni palee kinnitas, et mõne nädala vanune väike prints Louis pulmapidustustel ei osale, vahendab The Telegraph.

Cambridge'i hertsog ja hertsoginna kavatsevad küll nii tseremooniast kui pidulikust banketist osa võtta, ent koos oma kahe vanema lapse prints George'i ja printsess Charlotte'iga. Pisiprints hoitakse pärast avalikku esmaesitlemist veel mõnda aega avalikkuse silma eest varjul ja teda saab tõenäoliselt järgmisena näha alles ristimistseremoonial. Palee sõnul on pisiprints lapsehoidja pideva valve all ja hertsoginna külastab teda päeva jooksul iga paari tunni tagant.

Kahjuks tundub tõenäoline ka see, et kuninganna Elizabethi abikaasa prints Philip ei saa pulmatseremooniast osa võtta, kuna 96-aastane vanahärra toibub raskest puusaoperatsioonist. Kuniks seda aga ametlikult kinnitatud pole, nähakse kuuldavasti Edinburgi hertsogi tervise üles turgutamisega palju vaeva ning ka prints Harry ja Meghan on avaldanud lootust, et vanahärra tervis on 19.maiks piisavalt paranenud, et saaks vähemasti jumalateenistusest osa võtta.