Oma miljonihäärberisse koroonapakku läinud Gordon Ramsay vihastas kohalikud välja

 (3)
Oma miljonihäärberisse koroonapakku läinud Gordon Ramsay vihastas kohalikud välja
AP

Kui ehk varasemalt rõõmustas maapiirkondades elavaid britte, kui mõni kuulsus nende kodukandis peatus, siis nüüd on olukord sootuks teine. Terava kriitika all on tippkokk Gordon Ramsay.

The Sun kajastab, et tal on Cornwalli piirkonnas rannikul uhke häärber, mis maksab neli miljonit naela.

Ta kolis nüüd ajutiselt perega sinna tükiks ajaks - et just seal koroonakriis mööda saata. Ühes on tema abikaasa Tana ning lapsed Meghan, Jack, Holly, Tilly ja pesamuna Oscar.

Ramsay postitas Instagramis mõned hingematvad vaated sellest, kuidas seal loodust naudib ja mõtiskleb sellest, et õhtuhämaruses surfama minna või ujuda.

Instagram

Kohalike seas aga Ramsay tulek kiidukoori ei pälvi. Viidatakse, et kui nüüd rikkurid oma suvekodudesse tulevad, võivad nad viiruse suurlinnadest kaasa tuua. Arvatakse, et nad pole ka karantiini järgimisel korralikud ja kibelevad pidevalt välja. Leitakse, et kuulsused elavad oma reeglite kohaselt.

Praegu on seal piirkonnas koroonaviirusesse nakatunuid vähe, ent kardetaksegi numbrite kiiret kasvu. Ka haigla on sealkandis väga väike ega poleks võimeline suurt hulka patsiente korraga teenindama.