Ongi kõik! Hertsoginna Meghan tegi lõpliku otsuse isaga suhteid mitte taastada, kuna ei soovi pidevas meediakartuses edasi elada

 (25)
Prince Harry ja Meghan Markle
Prince Harry ja Meghan Markle Foto: David Fisher/REX

Hertsoginna Meghan on teinud otsuse oma isa Thomas Markle'iga mitte iialgi enam suhelda, kuna mitmekordsed valusad kogemused on näidanud, et mees ei suuda ühtegi delikaatset infokildu endale hoida ning ruttab kohe ajakirjanikega vestlema, vahendab Cosmopolitan.

Meghanile ja Harry'le lähedal seisvad anonüümsed allikad kinnitavad, et naine on küll väga löödud, ent ei näe muud väljapääsu. "Meghan hoolib endiselt oma isast, kuid ta ei saa lasta tal ennast rohkem ära kasutada. Ta on kohutavalt endast väljas, kuid teistsugust lahendust pole. Ta ei tea, kuidas oma isaga suhelda nii, et too ajakirjandusse ei jookseks. Isegi kui ta seda kohe ei tee, tooks suhete jätkamine kaasa katkematu hirmu, et see võib ikkagi varem-hiljem juhtuda. Kui Thomas on juba nii ohtralt ebavajalikku infot avalikkusele lekitanud, siis miks ei peaks ta seda uuesti tegema? Thomasel pole oma tütrelt enam rohkemat oodata kui täielikku ignoreerimist," rääkisid allikad.