Paleenõunikud Meghanile: riietu nagu sinivereline, mitte nagu Hollywoodi staar

 (1)
Paleenõunikud Meghanile: riietu nagu sinivereline, mitte nagu Hollywoodi staar
Foto: Scanpix

Kui Meghanist sai kuningliku perekonna liige ja ta pidi hakkama järgima teatud etikette, pöörati eriti palju tähelepanu tema riietusele. Suures piirdes on Meghan saanud rõivavalikuga hästi hakkama, aga talle on ette heidetud ka mõningaid apsakaid.

Näiteks pole kuninganna sugugi rahul, et Meghan on kandnud musta värvi riideid, kui kedagi ei leinata. Teadupärast kannavad kuningliku perekonna liikmed musta värvi rõivaid ainult siis, kui kedagi leinatakse ja niisama moe pärast musta kleidikest endale selga ei aeta. Elizabeth II-le ei meeldi ka see, kui Meghan kannab liialt lühikesi kleite või seelikuid, mis paljastavad tema siredaid sääri rohkem, kui võiks, vahendab Daily Mail.

Väljaanne The Mail kirjutas pühapäeval, et nende moetiimi üks liikmetest, kes külastas Kensingtoni paleed, kuulis seal töötavalt nõunikult, et Meghanile on öeldud, et ta peaks hakkama riietuma nagu sinivereline, mitte nagu mõni Hollywoodi staar.

Foto: Scanpix

Näiteks juunikuus toimus visiit Runcorni. Meghanit teavitati, et kuninganna Elizabeth II kannab üritusel ka kübarat. Meghan ei saanud ilmselt asjale pihta, et talle prooviti sellega mõista anda, et ka tema peaks oma riietuse ja aksessuaarid sättima vastavalt kuninganna eelistustele.

Foto: Scanpix