Piinlik apsakas! Meghan Markle'i ihukaitsja vihastas endast pilti teinud mehe peale


Piinlik apsakas! Meghan Markle'i ihukaitsja vihastas endast pilti teinud mehe peale
Foto: Scanpix

Meghan Markle'i ihukaitsja keelas tennise fännidel sõbranna Serena Williamsi mängu jälginud Markle'ist pilti teha. Kõik kuulasid ilusti sõna, aga ometi ajas üks meesterahvas ihukaitsja siiski närvi.

Meghan Markle'i, tema kahe sõbranna ja ihukaitsja läheduses istunud fänne hoiatati, et kuningliku pere skandaalseimast liikmest pilte ei tohi teha, vahendab Fox News.

Paar rida Markle'ist eespool istunud meesterahvas polnud hertsoginna pildistamisest huvitatudki ja otsustas klõpsu teha hoopis endast pingelise mängu taustal. Ihukaitsjale jäi toimuvast väga vale mulje ja mees sai kõvasti noomida.

Markle'iga samas reas istunud Sally Jones sai samuti koputuse õlale, kui Williamsist pilti hakkas tegema, aga ei märganud, et Markle samuti kaadrisse jääb.

"Ma arvan, et ihukaitsjal oli päris piinlik. Ta tundus natuke segaduses, et miks talle selline nõudmine on esitatud. Ma ütlesin, et see on ebanormaalne ja isegi kui ma oleks tahtnud hertsoginnast pilti teha, oleksin saanud uduse pildi ta paremast kõrvast," naljatas Jones. Ta lisas, et kui palus ihukaitsjal selgitada, miks telekaameratega räägitud pole, jäi mees ebamugavasse olukorda."