Pisi-prints George'i turvameeskonda on ISISe rünnaku kartuses mitmekordistatud

 (3)
Loe, mis on kohtu all oleva ähvardaja süüdistused!
Prints George
Prints GeorgeFoto: Dominic Lipinski, PA Wire/PA Images/Scanpix

Suurbritannia kuningakoda on viimasel ajal mitmekordistanud väikese prints George'i turvalisuse eest hoolitsevat meeskonda, kuna terrorioht ähvardab väidetavalt St.Thomas Battersea kooli, kus 4-aastane George ettevalmistavates tundides käib. Nii saabki väikemees liikuda nii koolis kui Londoni linnas üksnes väga karmi valve all, vahendab TMZ.

Paar nädalat tagasi läks nimelt kohtu alla kohaliku mošee endine vaimulik, 32-aastane Husnain Rashid, kes usutakse olevat ISISe mõjuvallas. Talle esitati arvukalt süüdistusi hirmu külvamises — mees olevat levitanud terroriakti korraldamiseks vajalikke juhiseid, sealhulgas julgustanud mitmete oluliste sihtmärkide vastaseid rünnakuid.

Rashidi vaenuliku tegevuse nimistusse arvestati ka George’i koolile ähvarduste tegemine. Ta olevat postitanud foto prints George’ist oma kooli ees, pildi allkirjaga “Me ei jäta isegi kuninglikku perekonda rahule!". Lisaks plaanis mees supermarketites müüdava toidu mürgitamist. Rashid on tänaseks kõik süüdistused omaks võtnud.