Pole oodatud! Hertsoginna Kate jättis Meghani tähtsal peol ukse taha

 (55)
Pole oodatud! Hertsoginna Kate jättis Meghani tähtsal peol ukse taha
Foto: Scanpix

Sel nädalal 37. sünnipäeva tähistanud Cambridge'i hertsoginna Catherine pidi algselt tähtsat päeva väga vaikselt tähistama, kuid hiljem otsustas prints Williami kaasa siiski inimesed külla kutsuda ja väike pidu maha pidada. Kui sõbrad ja sugulased said kutsed, siis üritusele polnud oodatud prints Harry kaasa Meghan.

Kate korraldas lähedastele lõbusa lõunasöögi Sandringhamis asuvas Anmer Halli residentsis. Väljaande The Mirror allikad ütlevad, et kohal polnud Harryt ja Meghanit, kellel polnud õrna aimugi, et Kate sünnipäeva peab.

Allikas lisas, et Meghan ei saanud arvatavasti kutset, sest Kate'il on probleem sellega, et ameeriklanna oleks olnud tema tähtsal päeval tähelepanu keskpunktis.

Viimastel kuudel kirjutab Briti meedia pidevalt pingetest hertsoginna Meghani ja Kate Middletoni vahel. Kehakeeleeksperdid kommenteerisid juba kahe naise tutvuse alguses, et nende vahel on ilmselgelt pinged. Kuninglikule perekonnale lähedal seisvad allikad tunnistanud, et tüli sai alguse Meghani ja Harry pulmapäeval.

Meghani karmid nõudmised pisikesele printsess Charlotte’le ja ka Catherine’le endale olid neile väga ebameeldivad.

Kui Meghan jäi rasedaks, otsustasid nad Williami ja Kate’i lähedusest kaugemale kolida. Palee üritas kuulujutte kummutada, kuid need said taas hoo sisse pärast seda, kui selgus, et Harry ja Williami perekonnad veedavad jõulud eraldi.