Polegi lust ja lillepidu! Miks lõppes Meghan Markle'i ideaalseks peetud esimene abielu?


Polegi lust ja lillepidu! Miks lõppes Meghan Markle'i ideaalseks peetud esimene abielu?
Scanpix

Enne prints Harryga abiellumist oli Meghan Markle seitse aastat koos Hollywoodi produtsendi Trevor Engelsoniga, kuid nende kaks aastat kestnud abielu lõppes 2013. aastal. Kuid mis viis sõprade seas armastatud paari lahutuseni?

Mais esimest korda emaks saanud Meghan ja praeguseks uuesti abiellunud Trevor sõlmisid omavahelise liidu 2011. aastal nüüdseks kurikuulsaks saanud peoga. Tseremoonialt ei puudunud erinevad meelemürgid ning pidu kestis hommikutundideni, mis oli väga erinev Meghani ja print Harry pulmapäevast aasta tagasi.

Kuid tuleb välja, et Hollywoodi paarike võiks olla siiani koos, kui Meghani karjäär poleks pärast liidu sõlmimist väga suure hüppe teinud. Dokumentaalfilm "Meghan Markle : Movies, Marriage & Motherhood" avalikustab, et probleemid paradiisis tekkisid pärast rolli hittsarjas "Suits", tänu millele Meghan üldse kuulsaks sai.

"Nad olid koos seitse aastat, millest abielus olid nad kaks. Probleem nende abielus oligi vahemaa, sest nii, kui nad ametlikult liidu sõlmisid sai Meghan rolli "Suits'is" ning tema pidi olema Torontos aga Trevor Los Angeleses," ütleb uues dokumentaalis kuninglik korrespondent Ashley Pierson.

42-aastane Trevor abiellus uuesti vaid mõned päevad pärast Meghani esiklapse Archie sündi.