Põnev! Esimesed infokillud sellest, mida tegid Harry ja Meghan oma väga privaatsetel mesinädalatel Aafrikas


Põnev! Esimesed infokillud sellest, mida tegid Harry ja Meghan oma väga privaatsetel mesinädalatel Aafrikas
Scanpix / Nils Jorgensen / Capital Pictures

Sussexi hertsoginna Meghan ja prints Harry suutsid pärast üle maailma nähtavat pulma pidada oma mesinädalad ilma suurema tähelepanuta, vahendab E!Online.

Alles kuu pärast suurt pulmapäeva on meediasse jõudmas esimesed infokillud sellest, kuidas kuninglik paar tegelikult oma mesinädalad veetis.

Algselt levis informatsioon, et paar veedab mesinädalad Kanadas või Iirimaal, kuid need ei vastanud tõele. Allikas sõnas väljaandele, et paar veetis romantilised mesinädalad hoopis Aafrikas, külastades seal mitut riiki.

Meghan ja Harry käisid safaritel, seiklesid väljas ja nautisid kuuma Aafrika päikest. "See oli ideaalne puhkus ja sobis nende mõlema kirgedega," sõnas allikas. "Täiuslik taastav puhkus enne väga kiiret aasta teist poolt."

Privaatsed mesinädalad olid paari jaoks alati väga tähtsaks eesmärgiks. "Nad tahtsid minna kusagile, kuhu nad ei peaks väga palju turvamehi kaasa võtma. Samuti ei tahtnud nad muretseda selle pärast, et keegi neid näha võiks. See oli paari jaoks äärmiselt tähtis," ütles teine allikas väljaandele.