Prints Andrew skandaalne eksabikaasa Fergie kutsuti siiski pulma! Tähendab see uusi pulmi?

 (2)
Prints Andrew skandaalne eksabikaasa Fergie kutsuti siiski pulma! Tähendab see uusi pulmi?
Scanpix

Täna laulatati prints Harry ja näitleja Meghan Markle. Tõelise üllatusena on külaliste seas ka Yorki hertsogi Prints Andrew skandaalne eksnaine Sarah Ferguson ehk Fergie.

Kuigi prints Andrew ja Sarah, kellel on kaks tütart, lahutati naise truudusetuse tõttu tervelt 21 aastat tagasi, jäi paar väga headeks sõpradeks.

Meedia on nimetanud neid maailma kõige eeskujulikumateks lahutajateks, kes võiksid oma sõprusega paljudele eeskuju anda. Nende sõprus on sedavõrd suur, et nad on veetnud puhkuseid koos ja naudivad ilmselgelt jätkuvalt teineteise seltskonda.

Viimasel ajal on spekuleeritud, et prints Andrew võib eksnaisega uuesti abielluda. Kui enne prints Louise`i sündi oli Andrew troonipärimise järjekorras viies ja oleks abiellumise puhul pidama oma emalt, kuninganna Elizabeth II-lt, luba küsima, siis etiketi järgi ei pea ta kuuendana enam luba küsima.

Kuigi Sarah Fergusoni puhul räägiti, et tema pulmakutset ei saa, on prints Harry ja Meghan Markle teinud erandi. Seega jääb vaid üle küsida: kas tõepoolest võime oodata teisi pulmi?