Prints Andrew skandaalsed teod mõjutavad juba ka perekonda: printsess Beatrice oli sunnitud oma kihluspeo ära jätma


Prints Andrew skandaalsed teod mõjutavad juba ka perekonda: printsess Beatrice oli sunnitud oma kihluspeo ära jätma
Foto: Scanpix

Prints Andrew tütar printsess Beatrice teatas vaid loetud kuud tagasi, et on oma kallimaga kihlunud. Paari suurt õnne hakkas varjutama skandaal, millesse isa sattunud on, mistõttu printsess oma kihluspeo tühistas

Plaanide kohaselt pidi perekond printsessi kihlust tähistama 18. detsembril, kuid tühistati, sest tütar hakkas isa heaolu pärast muretsema, vahendab Fox News. Kardetakse, et fotograafid hakkavad pahandustesse sattunud printsi pealtükkivalt piirama.

Paari lähedase allika sõnul tähistamine siiski täiesti olemata ei jää. 31-aastane Beatrice ja 36-aastane Edoardo Mapelli Mozzi soovivad oma rõõmu jagada hoopis väiksema seltskonnaga ühise sõbra korteris.

"Bea pidi algselt muutma vaid oma pidupäeva kuupäeva, sest kartis, et välja koguneb liiga palju fotograafe, kes prints Andrewd ootavad. Luksusliku hotelli jättis asukohana alles. Ometi hakkasid sõbrad kartma, et üritus tuleb liiga pidulik, arvestades peres valitsevat kriisiolukorda, mistõttu ta ka hotelli välja pidi vahetama," selgitas sõber.