Prints Charles avalikustas, kuidas ta tundis pärast koroonaviirusesse nakatumist: ma mõistan, mida teised on läbi elanud


Prints Charles avalikustas, kuidas ta tundis pärast koroonaviirusesse nakatumist: ma mõistan, mida teised on läbi elanud
Scanpix

Prints Charles rääkis intervjuus Sky Newsiga esimest korda avameelselt koroonaviirusesse nakatumisest ning Windsori hertsog tunnistas, et ta peaks olema õnnelik, sest tal läks haiguse vastu võitlemine võrdlemisi lihtsalt.

"Ma olen õnnelik, sest ma pääsesin sellest küllaltki lihtsalt. Kuid kuna ma põdesin selle ikkagi läbi, siis ma mõistan, mida teised on läbi elanud," ütles prints, kes on seni üks kuulsamaid ja mõjukamaid inimesi, kes on positiivsest diagnoosist avalikult rääkinud.

71-aastane prints ütles, et ta tunneb enim kaasa nendele, kes kaotasid pandeemia tõttu lähedase inimese, kuid ei saanud hüvasti jätta. "Minu jaoks on see kõike kohutavam asi," kirjeldas muidu oma tundeid varjav Charles. Troonijärjekorras esimest kohta hoidev prints pidi täielikus isolatsioonis veetma seitse päeva, siis sai ta tagasi kokku kolida oma abikaasa Camillaga.

Prints tunnistas, et isiklik kokkupuude surmava viirusega on pannud teda veelgi enam töötama selle nimel, et koroona levikut pidurdada. Charles ei lõpetanud töötamist isegi haigevoodist ning ta jätkas telefoni teel teiste riigijuhtidega suhtlemist.