Prints Charles on Harry peale solvunud: meeste vahele lõi kiilu poja uus sõber!

 (2)
Prints Charles on Harry peale solvunud: meeste vahele lõi kiilu poja uus sõber!
Scanpix

Kui Briti kuningakojas oli siiani üks liige, kes prints Harry ja tema kaasa Meghani julgeid otsuseid mõnevõrra toetas, siis see oli prints Charles. Kuid tundub, et nüüd on poja uued kuulsad sõbrad ajanud tulevasel kuningal harja punaseks.

Nimelt hooples Harry ja Meghani lauljatarist sõbranna Katherine McPhee, et printsil ja tema abikaasal, 70-aastasel David Fosteril on tekkinud isa-poja suhe. McPhee sõnul aitas just tema muusikaprodutsendist kaasa Sussexi hertsogil ja hertsoginnal Kanadast Los Angelesse kolida.

"Nad on nii armsad. Nad on nagu isa ja poeg," teatas McPhee, kelle sõnavõtt on kuningliku eksperdi Brittani Badgeri sõnul tekitanud Charlesis tuska.

"Charles armastab oma poega väga. Ma arvan, et see teeks haiget igale vanemale, kui nad kuuleks, et nende lapsel on isa-poja suhe mõne teise inimesega," ütleb Badger.

"Ma arvan, et see teeb rohkem haiget, sest Harry ja Meghan on loobunud ka kuninglikest kohustustest ning kolinud USAsse. Charlesil oli alati plaan ja koht Harry ning tema kaasa jaoks isegi siis, kui kuninglik perekond väiksemaks tehakse," lisas ekspert.