Prints Charles'i 70. juubel oleks võinud tänu mustkunstitrikkidele väga kurvalt lõppeda

 (2)
20181114_zaa_ap2_105.jpg
20181114_zaa_ap2_105.jpgFoto: Andrew Parsons, ZUMAPRESS.com

Kolmapäeval tähistati Suurbritannia tähtsuselt teise kuningliku perekonnaliikme suurt juubelit - prints Charles sai 70-aastaseks. Kuninganna poolt korraldatud pidu läks aga veidi üle käte, ning amatööridest printsid hakkasid ohtlikke mustkunstitrikke tegema.

Daily Mail kirjutab, et tantsuplatsil oli sünnipäevalapsest prints muutunud tõeliseks tantsukuningaks. Charlesi peamiseks partneriks oli abikaasa Camilla, kuid juubilariga said tantsida ka teised naissoost külalised.

Kuid õhtu räägituimaks momendiks oli prints Edwardi etteaste, mis sisaldas ka maailmakuulsat mustkunstitrikki, kus kastis olev inimene saetakse pooleks. Närviliseks "ohvriks" ronis kasti printsess Anne'i poeg Peter Phillips, kes tähistas neljapäeval 41. sünnipäeva.

Paljud külalised ei suutnud Edwardi amatöörlikku trikki vaadata, kuid kõik läks õnneks hästi ja prints Charlesi õepoeg lahkus peolt ühes tükis.

Õnneks olid peole kutsutud ka professionaalsed esinejad. Näiteks lahutasid külaliste meelt Hiina akrobaadid, Walesi koor ja erinevad humoorikad artistid.