Prints Harry ja David Beckhami suhted olid pikka aega jahedad: prints oli veendunud, et Victoria lekitab meediale informatsiooni

 (2)
Prints Harry ja David Beckhami suhted olid pikka aega jahedad: prints oli veendunud, et Victoria lekitab meediale informatsiooni
Foto: Scanpix

Victoria ja David Beckham on juba aastaid Briti kuninglikega lähedaselt läbi saanud, kuid selgub, et isegi nii populaarsed persoonid, et suuda üksteist lõpuni usaldada.

Anonüümseks jääda soovinud allikas tunnistas, et prints Harry on David Beckhamiga ühe tõsise vestluse maha pidanud, vahendab Celebrity Insider.

Väidete kohaselt olla prints otse endise sportlasega ühendust võtnud ning nõudis selgitust, kas Victoria Beckham no meediale kuninglike privaatset informatsiooni lekitanud. Mõistetavalt oli Beckhamitel peale karmi jutuajamist äärmiselt piinlik.

"Mitu kuud oli olukord Sussexite ja Beckhamite vahel üsna piinlik. Õnneks suudeti lõpuks siiski ühisele mõistmisele jõuda," meenutab sõber.

Väidetavalt hakkasid Harry ja Meghan esmalt muretsema, kui ajakirjades väideti, et hertsoginna ja Victoria Beckham üha lähedasemateks sõbrannadeks saavad 2017. aastal. Markle küll tunnistas, et on Beckhamilt nii mõnegi hea soovituse saanud (meikari või juuksuri kohta), kuid ometi ei rõõmustanud tead asjaolu, et meedia kõigest teada sai.

Harry on oma kalli naise suhtes väga kaitsev ning otsustas Beckhamiga otse vestelda, et sotid selgeks saada.