Prints William avas pereelu telgitaguse: kõige raskem aeg on õhtusöök


Prints William avas pereelu telgitaguse: kõige raskem aeg on õhtusöök
Foto: Scanpix

Prints William avalikustas hiljutises intervjuus ühe suure katsumuse, mida iga õhtu lastega ületama peab.

Hiljuti jagatud videokohtumisel rääkis prints William kokk Charlie Farrallyle, et nende peres võib esinebad tõsiseid muresid õhtusöögiga, vahendab Fox News.

"Sa saad ise ka varsti teada, et kõige raskem aeg on õhtusöök," tunnistas William. "Oleneb sellest, mis laual on. Kui vanemad panevad lauale midagi, mis lastele meeldib, siis on kõik korras. Kui seal on aga midagi, millega nad päri ei ole, siis on käsil juba hoopis teine mäng."

Prints Williami ja hertsoginna Catherine'i peres kasvab kolm last, kuue-aastane George, viie-aastane Charlotte ja kahe-aastane Louis.

View this post on Instagram

🚚 Taking a look inside the @Peek_Project food truck... • The Duke of Cambridge joined CEO Michaela and Community Chef Charlie to talk about the importance of delivering healthy and nutritious food to the families they support in Glasgow during lockdown. • Funds from the @National_Emergencies_Trust_ Coronavirus Appeal, through the partnership with Foundation Scotland, have enabled PEEK to respond to demand for hygiene and wellbeing packs, such as sanitary products and soap which are being provided alongside the food deliveries. • Visit the Royal Family YouTube page to see more as The Duke, Patron of the National Emergencies Trust, spoke with two Scottish beneficiaries from the #NETCoronavirusAppeal.

A post shared by Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal) on