Prints William hoolitseb jätkuvalt venna heaolu eest: nad on alati teretulnud tagasi

 (1)
Prints William hoolitseb jätkuvalt venna heaolu eest: nad on alati teretulnud tagasi
Foto: Scanpix

Prints Harry ja Meghan Markle jahmatasid maailma teatega, et soovivad oma kuninglike kohustustest loobuda ning kolida Kanadasse, kus juba iseseisvalt uus elu luua.

Perekonnast eemale kolimisega kaasnes hulgaliselt kuulujutte, mille kohaselt ei saanud kuninglikud Markle'iga eriti hästi läbi ning just seetõttu nõustus Harry oma senisest elust täielikult loobuma, vahendab Cosmopolitan. Kuigi täielikku tõde ei saa avalikkus ilmselt kunagi teada, siis selge on see, et vennad omavahelist suhtlust nii kergelt õnneks ei lõpeta.

Kanadas rahulikku elu luua lootnud kuninglike sealne olukord näib aga veelgi hullem. Rahulikult metsas jalutanud Markle'ist tehti ilma loata pilte, mistõttu noorpaar meediaga taas kohtutee ette võtab. Pingeline olukord on aga Londonis suuri murepilvi tekitanud ning vanemad kuninglikud peavad plaani, kuidas vajadusel paari tagasi koju toimetada.

"Prints Charles ja prints William on Harryga ühendust võtnud, et kogust armastusest teada anda, et nad on alati teretulnud tagasi Inglismaale, isegi juhul, kui nad ei soovi kuninglike kohustusi täita," tõdeb lossi töötaja.