Probleemid palees? Kuninganna ja tema abikaasa eraelu on karil pärast Philipi pensionile jäämist

 (40)
Probleemid palees? Kuninganna ja tema abikaasa eraelu on karil pärast Philipi pensionile jäämist
Scanpix

Täna tähistab 98. sünnipäeva prints Philip, kes mõni aeg tagasi taandus kuninglikest kohustustest ning teda on näha vaid perekondlikel üritustel. Seetõttu on tema ja kuninganna Elizabeth ll abielu sisuliselt kaugsuhteks muutunud, teatab Daily Star.

Varem mööda maailma erinevaid visiite teinud Elizabeth ja Philip elavad nüüd sisuliselt täiesti erinevaid elusid. Prints veedab suure osa ajast Norfolki ehitatud penisonimajas Woodi talus. Tema lemmikhobideks on maalimine ja lugemine, samuti veedab ta aega kirjutades ja külalisi vastu võttes.

Elizabeth on samal ajal aga suure osa ajast Londonis ja suvel muutub tema kohustuste kalender veel tihedamaks, kui muudel aastaaegadel. Viimasel ajal on tekkinud paari suhtes mitmenädalalisi pause, kus nad üksteist ei näe ning ka suhtlemine muude vahenditega on raskendatud.

Põhjus, miks prints Bukinghami palees eriti ei käi, on väga lihtne. Tema jaoks oli suursugune palee Londoni kesklinnas töökoht mitukümmend aastat ning seetõttu on tal tunne, et see jääbki seostuma kohustustega. Oma pensionipõlve sooviks ta aga veeta kuskil, kus ta tunneb end mugavalt.