Rajud fotod Meghan Markle’i esimestest pulmadest! Kuninganna ei oleks neid pilte nähes õnnelik

 (20)
Rajud fotod Meghan Markle’i esimestest pulmadest! Kuninganna ei oleks neid pilte nähes õnnelik
Fotokollaaž

Kihlumine Briti kuningliku perekonna liikmega on suur au, kuid samas toob see avalikkuse ette kõik minevikus korda saadetu. Nimelt on internetis liikvele läinud fotod prints Harry kihlatu Meghan Markle’i esimestest pulmadest. Inglismaa kirik õpetab, et abiellutakse kogu eluks, seega ei osale prints Harry pulmas ka tõenäoliselt kununganna Elisabeth II, kuna Suurbritannia monarhina on ta ka Inglismaa kiriku pea.

Kuninglik perekond on väga selgelt ja kindlalt lahutuse vastu. Ainult prints Charles on sellises olukorras varem olnud, kui lahutas printsess Dianast ning abiellus oma pikaaegse armukese Camilla Parker Bowlesiga. Seega ei näita Meghani esimeste pulmade fotod teda kuninglikule perekonnale kuigi heas valguses.

Kuvatõmmis YouTube videost
Seotud lood:

Meghan Markle abiellus oma esimene abikaasa filmiprodutsent Trevor Engelsoniga 2011. aasta septembris. Pulmad peeti Jamaica rannas. Abielu leidis oma lõpu kõigest kaks aastat hiljem, 2013. aasta augustis.

Kuvatõmmis YouTube videost

Lahutuse põhjusena tõid osapooled selle, et nende isiksused on äärmiselt erinevad. Fotod ilmusid kõigepealt ühes USA ajakirjas ja nüüd pärast kihlumist prints Harryga on need uuesti liikvele läinud.

Kuvatõmmis YouTube videost

Meghan kannab esmalt valget pulmakleiti, hiljem vahetab selle aga kollaste bikiinide vastu välja. Lõbusatest mängudest ja turgutavatest jookidest neli päeva kestnud pulmapidustustel puudust ei tulnud.