Rolf Roosalu libakonto üritab inimesi tüssata: pettur tahab fännidega "privaatselt" tuttavaks saada


Rolf Roosalu
Rolf RoosaluFoto: Karli Saul, SCANPIX/PRESS

Laulja Rolf Roosalu hoiatab oma fänne libakonto eest, mis näib väliselt välja nagu artist oleks teinud endale isikliku Instagrami lehekülje. Libakontolt on saanud inimesed kirju, kus väidetavalt soovib Roosalu inimestega privaatsemalt suhelda.

"See on minu isiklik konto, mis erineb minu ametlikust lehest, mida valdab administraator. Loodan seda meediumit kasutada vastastikuse suhte loomiseks mõne siin leiduva fänniga," on libakonto halda kirjutanud ühe fänni postkasti.

Edasistest kirjadest on arusaada, et kirjade kirjutaja emakeeleks pole eesti keel ning laused hakkavad kõlama kentsakalt. "Minu ainus soov on, et tunneksite end minuga sõbraks. Kuid ma armastan ja austan "privaatsust"," seisab teises sõnumis. Kui kirjade saaja enam libakontole ei vastanud muutus libakonto agressiivsemaks.

Roosalu hoiatab oma õigel kontol fänne ning selgub, et libakonto õnge on läinud mitmeid inimesi. "Juba mitmelt inimeselt olen saanud küsimuse, et kas tegu on libakontoga. Vastus on: jah!" seisab mehe Instagrami storydes.

Kuvatõmmis