Rootsi printsess Madeleine käis üle pikkade aastate taas pidulikul Nobelite jagamisel, kuid ilma abikaasa Chrisita

 (2)
Rootsi printsess Madeleine käis üle pikkade aastate taas pidulikul Nobelite jagamisel, kuid ilma abikaasa Chrisita
Foto: Scanpix

Rootsi printsess Madeleine ei ole mitu aastat järjest pidulikul Nobeli auhindade jagamise käinud. Nüüd on armastatud kuninglik naasnud ning üllatas fänne märgatavalt muutunud välimusega.

See, et printsess Madeleine'i abikaasa Chris O'Neill kuninglikel üritustel ei käi, pole fännidele just kuigi suur üllatus, vahendab Iltalehti. Näiteks polnud printsessi kaasat näha ka Rootsi rahvuspäeval.

Palju üllatavam oli hoopis, et printsess Madeleine ise tuli. Eelmisel aastal jättis kuninglik pidulikule galale tulemata, sest soovis keskenduda oma perele ning kõige lähedasematega aega veeta.

Aasta varem, 2017. aastal, ei käinud printsess Nobelite jagamisel, sest rasedusest tingituna olid seljavalud nii tugevad, et tunde paigal istuda oleks olnud äärmiselt piinlik.

Tänavu lõpuks fänne rõõmustanud printsess jättis abikaasa koju Miamisse, kuid vaid selleks, et keegi paari kolme lapsega oleks. Isa kohustusi kinnitas ka kuninglike esindaja Margareta Thorgren. Nimelt pole Rootsi ajakirjanduse sõnul printsess oma perre lapsehoidjat võtnud.