Sarjas Meghan Markle'i isa mänginud kolleeg paljastas, et rääkisid võtete ajal prints Harryst salakeeles


Sarjas Meghan Markle'i isa mänginud kolleeg paljastas, et rääkisid võtete ajal prints Harryst salakeeles
Zuma Press

Kui üritad arendada romanssi, millest huvitub pea terve maailm, on tarvis kasutusele võtta kavalad meetodid, eriti kui tahad oma õnne ka sõpradega jagada. Meghan Markle’i “ekraani-isa” paljastas, et nad kasutasid prints Harryst võtetel rääkides koodnimesid, et saladus kulutulena levima ei hakkaks, kirjutab Daily Mail.

Wendell Pierce Zuma Press

“Me rääkisime prints Harryst alati valenimega,” rääkis Wendell Pierce hiljutises jutusaates. Nimelt mängis mees koos Markle’iga sarjas “Suits” suisa seitse aastat. “Tema viimaseid stseene filmida oli vapustav,” meenutas Pierce. Nimelt loobus tulevane kuningliku perekonna liige peatse abielu nimel näitlejakarjäärist, eelmise aasta novembris filmis naine enda viimased stseenid, misjärel kolis ta püsivalt Londonisse. “Olime kahekesi ja ütlesin talle, et kuigi ta elus toimub suur muutus, olen ma igavesti tema võltsisa,” rääkis Pierce liigutavast hetkest, mil nad olid viimast päeva kolleegid.

Küsimusele, kas mees läheb ka kuninglikku pulma, vastas ta, et loodab küll. Nimelt saadetakse kutsed peagi välja. Siiski on ka selle teema ümber palju peavalu, kuna neid, keda kutsuda on rohkelt. Lisaks tahab Harry kutsuda oma tädi Fergie’t, mis aga prints Charlesile ja prints Philipile absoluutselt ei meeldi.

Yorgi hertsoginna Fergie ZUMA/The Bakersfield Californian