Sussexi hertsog ja hertsoginna kaaluvad "agressiivsemat strateegiat", et hertsoginna jutukat isa ja sopaloopijast poolõde vaigistada

 (7)
Sussexi hertsog ja hertsoginna kaaluvad "agressiivsemat strateegiat", et hertsoginna jutukat isa ja sopaloopijast poolõde vaigistada
Scanpix / MEGA

Sussexi hertsoginna Meghan ja prints Harry püüavad siiani välja mõelda, mida võtta ette esimese isa, Thomas Markle’iga ja poolõe Samantha Grantiga.

Allikas sõnas väljaandele ET, et praegu ei ole ühtegi plaani kuninglikul paaril Meghani isaga kohtuda, Thomas annab endiselt vaatamata tütre pahameelele raha eest erinevatele väljaannetele intervjuusid.

Meghan on seepärast endast väljas, tuge on ta otsinud abikaasast ja sõpradest. "Ta on oma isa tõttu raskeid aegu üle elanud, kuid ta armastab oma isa," sõnas allikas. "See teebki kõik nii keeruliseks."

Peale jutuka isa kimbutab Meghanit veel tähelepanunäljas ja rahamaias poolõde Samantha Grant, kes kuuldavasti osaleb kõmulise Briti tõsielusarja "Big Brother" uues hooajas. Kahtlemata ei jäta Samantha seal võimalust kasutamata, et Meghanit mustata.

"Üldiselt kuningakoda perekonna liikmete isiklikku elu avalikult ei kommenteeri, kuid nüüd kaalutakse agressiivsemat strateegiat, just Meghani isa ja poolõe tõttu. Keegi ei taha, et selline olukord jätkuks," lisas allikas.

Kuuldavasti on Kensingtoni palee rohkem mures Meghani isa pärast, kuna Samanthal ei ole kunagi Meghaniga päris suhet olnud.