Sussexi hertsoginna isa jätkab õli tulle valamist: naudin asjaolu, et saan terve kuningliku perekonna vaikima panna

 (30)
Sussexi hertsoginna isa jätkab õli tulle valamist: naudin asjaolu, et saan terve kuningliku perekonna vaikima panna
Foto: John Stillwell, PA Wire/PA Images

Sussexi hertsoginna Meghani isa Thomas Markle otsib kuningliku perekonnaga kontakti.

Alles eile ütles üks kuninglikule perekonnale lähedane allikas, et Meghani abikaasa prints Harry on maruvihane, sest tema äi teenib jätkuvalt intervjuude pealt raha. Nüüd on väljaande TMZ veergudele aga jõudnud uus usutlus.

"Vaikisin terve aasta ja sain pressilt iga päev peksa, kui väideti, et ma olen end Mehhikos varjav erak, otsustasin lõpuks oma loo rääkida," lausus Thomas Markle. "Tuleb välja, et minu viimane intervjuu pani kuningliku perekonna vaikima...andsin seega järgmise intervjuu, et seda vaikust murda. Nad peaksid minuga vaid rääkima."

"Homme on minu sünnipäev, saan 74-aastaseks, ja ma naudin asjaolu, et saan terve kuningliku perekonna vaikima panna," lisab Markle ja kinnitab, et tal pole kavatsustki ära kaduda. "Võib-olla suudan ma ka hertsoginna naerma ajada."

Hiljuti andis Thomas oma teise videointervjuu ajalehele The Sun, milles kuulsusejanuline Markle läks oma väljaütlemistes koguni nii kaugele, et kommenteeris, kuidas Meghani naeratus olevat pingutatud ja tema silmist ja näoilmetest peegelduvat valu ja kabuhirm. "Ma olen tõsiselt mures selle kohustuste koorma pärast, mis ta õlule on asetatud. Kuninglik elu on liiga nõudlik, see on piinarikas. Ma olen aastaid näinud, kuidas Meghan naeratab. Ma tunnen tema naeratust. Mulle ei meeldi see, mida ma praegu näen," kirjeldas mees.

Ühtlasi kinnitas tütre pärast äärmiselt mures isa, et Meghan pole temaga ühendust võtnud just seetõttu, et teda kuningakojas kontaktist hoidumiseks survestatakse. "Ta on ära hirmutatud ja kohutava pinge all. Pool Suurbritanniat rikastub tema arvelt, teda iga päev pildistades ja temast kirjutades. See on jälk!" sõnas Markle, lisades juurde, et temas tekitab tülgastust ka kuningakoja karm etikett ja vanamoelised riietumisreeglid, mis polevat tema tütrele mingil moel meeltmööda.