Sussexi hertsoginna sõber: ainult üks Meghani pereliige suudaks Thomas Markle'ile aru pähe panna


Sussexi hertsoginna sõber: ainult üks Meghani pereliige suudaks Thomas Markle'ile aru pähe panna
Meghan MarkleScanpix

Selle suve lõpus on Meghan Markle'il plaan naaseda mõneks ajaks tagasi Californiasse, et näha oma sõpru ja pereliikmeid. Tema lähedane sõber usub, et ainus võimalus Thomasega suhteid klaarida on naise ema, vahendab Daily Mail.

Allikas on öelnud, et Meghan võib California visiiti kasutada kõikide probleemide läbirääkimiseks isaga, kes on jätkuvalt tauninud tütre käitumist, solvates kuningliku perekonda ja edastades oma kaebused ning saladused ajakirjandusele.

"See on Meghani jaoks nii piinlik ja ta on nii vihane, et isa käitub justkui tal oleks täielikult ükskõik. Mida rohkem Thomas räägib, seda väheb soovib Sussexi hertsoginna temaga kohtuda" lisas allikas.

Kusjuures, isa pole ainuke, kes on naisele selja pööranud. Tema poolõde Samantha ja -vend Thomas Jr arvavad sarnaselt oma isale, et tegelikkkuses on selles draamas süüdi ikkagi Meghan.

Sussexi hertsoginna ei tahtnud oma ema Doria sinna sisse segada, kuid asjad võivad muutuda, kui nad kohtuvad Los Angeleses, lisas allikas.

Sussexi hertsoginna ema Doria Scanpix

"Seni pole Meghani ema läbirääkimistes osalenud, kuid see võib kõik muutuda, kui nad üksteist näevad. Kui keegi suudab oma isale aru pähe panna, siis on see Doria," rääkis ta.